طراحی لوگو   | طراحی آرم   | بازسازی لوگو   | لوگو تایپ   RSS

تهران، میدان حسن آباد، کوچه حافظ پلاک 2  تلفن : 66486177  -  66486235

طراحی لوگو | طراحی آرم | طراحی نشانه | طراحی لوگو تایپ

اسرار نهفته در لوگو قسمت دوم اسرار نهفته در لوگو قسمت دوم Maede Design

اسرار نهفته در لوگو قسمت دوم

Le de tour france

Le de tour france

اگر به طراحی لوگو ها دقت کنید متوجه یک دوچرخه سوار می شوید که با حرف R  درست شده است . چرخ دوچرخه به نمایندگی از پیراهن داده شده در مسابقات، زرد است .

 

 

 

 

 

طراحی لوگو Eight

 

Eight

این طراحی لوگو از لحاظ ارتباط دقیق لوگو با نام دومی ندارد به همین دلیل بسیار راحت میتوان متوجه ساختار لوگو شد .

از آنجا که eight به معنای هشت میباشد و لوگو از عدد هشت انگلیسی ساخته شده همه متوجه آن میشوند ، آیا شما هم متوجه شدید؟؟

 

 

طراحی لوگو LG

 

LG

نه ، این طراحی لوگو از روی پک من ساخته نشده است . هرکس متوجه این صورت میشود اما همه متوجه پیام نمیشود . موقعیت کلمات L و G در داخل دایره مهم است . LG دایره ی خود را نماد جهان میداند و آن صورت در این دایره نیز نشان جهانیان ، آینده ، جوانان ، انسانیت و فناوری است و رنگ قرمز به عقیده ی  LG مشتری را جذب میکند و نشان دهنده ی دوستی است .

 

 

 

طراحی لوگو Killed

 

Killed

کلمه Killed به معنای کشته شده میباشد و اگر به طراحی این لوگو دقت کنید ، حرف i به صورت یک فرد مرده ، افقی قرارداده شده است که بسیارهوشمندانه است .

 

 

 

طراحی لوگو Quik silver

 

Quik silver

طراحی لوگو quik silver نمایانگر یک کوه و موجی روی آن است که به معنای ورزش کردن در شرایط سخت است و این شرکت ادعا دارد میتواند نیاز های مشتریانش را در این ضمینه فراهم کند . حال دقیقتر نگاه کنید . درست است ، این لوگو شبیه سرقو نیز است .

در طراحی لوگوی roxy از تلفیق دو لوگوی quik silver استفاده شده است .

 

 

 

طراحی لوگو Coca cola

 

Coca cola

از نزدیک به حرف o در کلمه cola دقت کنید . متوجه چه چیزی میشوید؟ نگران نباشید ، زیرا بیشتر مردم متوجه نمیشوند . در واقع مانند پرچم کشور دانمارک است که به شادترین کشور دنیا مهروف است اما این تشابه از عمد نبوده است اما Coca cola این قضیه را کشف کرد و شروع به راهندازی شیرین کاری رسانه ای در فرودگاه دانمارک کرد .

طراحی لوگو کوکا کولا

 

 

 

 

 

طراحی لوگو Federal express

 

Federal express

طراحی لوگوی این کمپانی بسیار خلافانه است . در نگاه اول همه ما شاحد دو رنگ مختلف هستیم ، اما اگر کمی دقت کنیم متوجه یک فلش بین حروف E و x میشویم که نشانه فکر ونگرش کمپانی به آینده است.

 

 

 

 

 

 

 طراحی لوگو Adidas

 

Adidas

به نظر طراحی این لوگو شبیه کوه است و دقیقا قرار است چنین چیزی باشد . سه خط کج که سازنده ی این کوه هستند ، نشانه سختی های سر راه است برای برطرف کردن نیازهای مردم .

 

 

 

 

طراحی لوگو NBC

 

NBC

طراحی لوگوی این شرکت یک طاووس است با پرهای رنگی . دلیل رنگارنگ بودن این است که rca تولید کننده ی اولین تلوزیون های رنگی بوده و خود rca صاحب nbc است به همین علت جهت انطباق این شرکت با فناوری های ایجاد شده لوگوی خود را رنگارنگ درست کرده است .

 

 

 

 

 طراحی لوگو Spartan

 

Spartan

این طراحی لوگو یک نبوغ خالص است . در نگاه اول یک گلف باز بعد از پرتاب توپ دیده میشود ولی با کمی دقت میتوان متوجه یک صورت شد که کلاه اسپارتان برسر دارد .

 

طراحی لوگو Spartan

 

 


logo design

وبگاه: mdesign.ir

طراح لوگو

نظر دادن

طراحی لوگو

در صورت عدم رضایت از طراحی لوگو وجه طراحی لوگو پس داده می شود. طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای طراحی آرم.

طراحی زیبا

هر سازمان و یا شرکتی دارای یک  شخصیت خاص می­باشد که این شخصیت وابستگی ویژه­ ای به تطابق اجتماعی انسانها دارد

طراحی آرم

طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای ، طراحی لوگو ، آرم یا نشانه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید

طراحی تراکت

لوگو یک محصول و یا شرکت در واقع نمادی از شخصیت و نشانی از تولید و محصول آن شرکت می­باشد

طراحی لوگو آخرین مقالات

خدمات ما چه کارهایی می توانیم انجام دهیم

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی بروشور

طراحی بروشور

طراحی بروشور

طراحی بروشور

عکاسی

عکاسی صنعتی

عکاسی اجسام

عکاسی

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

چرا ما ؟ دلیل انتخاب سایت

طراحی لوگو

85%

طراحی بروشور

91%

طراحی کاتالوگ

78%

عکاسی

67%

طراحی خاص

95%

طراحی تراکت

طراحی لوگو

طراحی لوگو

Logo Design

هر سازمان و یا شرکتی دارای یک شخصیت خاص می­باشد که این شخصیت وابستگی ویژه­ ای به تطابق اجتماعی انسانها دارد . لوگو یک محصول و یا شرکت در واقع نمادی از شخصیت و نشانی از تولید و محصول آن شرکت می­باشد ، مائده دیزاین طراحی لوگوها را غالباً به صورت کلمه­ ای ، علامت ابزاری و یا ترکیبی از آن دو بکار می­گیرد که به طور مثال تصویر 1 جلوه ­ی لوگو کلمه­ ای و تصویر 2 بیان لوگو ابزاری و توصیفی می­باشد که ابزار بصورت یک تصویر بصری بوده و تصویر 3 از سبک ترکیب کلمه و ابزار می باشد .
طراحی لوگو منحصر به نام

طراحی لوگو منحصر به نام

Exclusive Logo Names

در طراحی این لوگو مسلماً آنچه به چشم می­خورد طرحی از اسم سازمان و یا شرکت می­باشد که در مائده دیزاین به آن طراحی لوگو اسمی گفته می­شود .

طراحی لوگو نام – نشان

طراحی لوگو نام – نشان

مائده دیزاین این لوگو را ساختاری از نام سازمان و یا شرکت در درون یک نماد بصری قرار می­دهد .

طراحی لوگو با حروف نخستین شرکت

طراحی لوگو با حروف نخستین شرکت

طراحی این لوگو مورد علاقه و بهره ی شرکت ها و سازمان هایی است که قصد دارند مائده دیزاین حرف اول کلمات شرکت و سازمانشان را در لوگو بگنجاند .

طراحی لوگو اسم و تصویر

طراحی لوگو اسم و تصویر

این لوگو را مائده دیزاین به گونه ای طراحی می کند که در آن لوگو اسم و تصویر سازمان و شرکت مجزا از هم قرار می­گیرند اما هر دو بخش لوگو مؤلفه ای ملازم با یکدیگر به حساب می آیند .

طراحی لوگو پیوندی

طراحی لوگو پیوندی

مائده دیزاین با تجارب چندین ساله ی خود لوگوهای منحصر به فردی را طراحی می کند ، از آن جمله ، لوگوهایی است که در آن طرحی از اسم شرکت موجود نیست اما یک نوع اثر دیداری گرافیکی می باشد و مناسبت درستی را با سازمان یا شرکت و بیننده ایجاد می­کند . مائده دیزاین این لوگو را به گونه ای طراحی می کند که سازمان و شرکت به سادگی و بسیار ماهرانه شناخته می­شود

طراحی لوگو نشانه ای

طراحی لوگو نشانه ای

مائده دیزاین برای ایجاد رضایت نسبت به کاربردی کردن لوگو نوعی دیگر از لوگو به نام لوگو اشاره­ای را طراحی کرده است که درطراحی این لوگو به نوع خاص از سازمان و یا شرکت اشاره دارد ، مانند علامت * که در لوگو * بیننده را به * اشاره می دهد و یالوگو شرکت * که اشاره­ای است به

طراحی لوگو انتزاعی

طراحی لوگو انتزاعی

در طراحی این نوع لوگو ، مائده دیزاین برای مورد پسند واقع شدن و جذب بیشتر مخاطبان شرکت ها و سازمان ها طرحی از لوگو که از اشکال گوناگون هندسی تشکیل یافته است را طراحی می نماید ، مطمئناً این طرح از لوگو منفعت بسیاری دارد و مورد گزینش و کشش مخاطبان خاص خود می­باشد . در این کار گرافیکی از لوگو ، طراحان مائده دیزاین از آزادی بیشتری برخوردار می باشند . البته طرح های دیگری از لوگو وجود دارد که به مهم­ترین آنها اشاره نمودیم­ . امیدواریم مطالب در مورد لوگو قابل توجه خوانندگان قرار گرفته باشد .

آمار طراحی لوگو

40

نمونه لوگو ها

152

 طراحی بروشور

280

طراحی تراکت

184

طرح های ویژه

طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای ، طراحی لوگو ، آرم یا نشانه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید

نمونه کارهای طراحی لوگو

loading
در حال بارگذاری ...
تعرفه طراحی لوگو
تعرفه طراحی پوستر
تعرفه طراحی تراکت
تعرفه طراحی بروشور
تعرفه طراحی کاتالوگ
تعرفه طراحی لیبل
تعرفه طراحی کارت ویزیت
تعرفه طراحی سربرگ
تعرفه طراحی پاکت
تعرفه طراحی ست اداری

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای ، طراحی لوگو ، آرم یا نشانه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید .

دانلود لوگو لوگوهای پر کاربرد

آدرس :

آدرس : تهران میدان حسن آباد کوچه حافظ پلاک 2
تلفن تماس : 66486235  -  66486177 - 021
فکس : 89776276
تلگرام : 09198004650
ایمیل : kgpr.ir[at]gmail.com
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر