طراحی لوگو | طراحی آرم | بازسازی لوگو | لوگو تایپ | طراحی لوگو ترکیبی | طراحی لوگو تصویری RSS

تهران، میدان حسن آباد، کوچه حافظ پلاک 2  تلفن : 66486177  -  66486235

شنبه - ۱ مهر - ۱۳۹۶
Sep 23 2017

اسرار نهفته در لوگو قسمت سوم

طراحی لوگو، , اسرار نهفته در لوگو قسمت سوم

BMW


در این لوگو قسمت های سفید نماد پره های هواپیما است و قسمت های آبی نماد آسمان . چرا اینگونه است؟
این شرکت در ابتدای کار خود سازنده هواپیما بود ولی در ادامه کار این کار را رها کرد و به ساخت موتور و ماشین پرداخت ولی لوگوی این شرکت از همان زمان به رسم یادگار اینگونه مانده است .

 

 

 

Gillette


این شرکت آمریکایی با طراحی یک لوگوی قوی و بسیار ساده نشان داد برای طراحی لوگو نیاز به طرح های پیچیده نیست . شما به سادگی میتوانید رد تیغ را روی حرف G و i  مشاهده کنید .

 

 

 

F1


لوگویی بسیار زیبا . شما میتوانید حرف F و یک شکل قرمز رنگ را در این طرح ببینید ولی با کمی دقت عدد 1 در بین F  و شکل قرمز دیده میشود . این شکل قرمز نماد سرعت است.

 

 

 

Google

 

رنگ های این لوگو اتفاقی نیست، در اصل رنگ های اصلی لوگو آبی زرد و قرمز است ولی گوگل با سبز کزدن حرف l میخواست نشان دهد که گوگل از قوانین پیروی نمیکند . این لوگو را لاری پیج در سال 1998 خلق کرد .

 

 

 

 

 

Cisco


این شبکه معروف آمریکایی در سال 1984 در شهر سانفرانسیسکو خلق شد و 5 حرف آخر شهر را روی خود قرار داد وخط های آبی بالای اسم نشان دهنده شبکه بوده ولی از طرفی دیگر نماد پل گلدن گیت است که در آن شهر است .

 

 

 

Sun

 


این شرکت کامپیوتری با در کنار هم قرار دادن 8 u  توانسته لوگویی خلق کند که آن را از هر طرف بخوانی sun خوانده شود . این لوگو توسط استاد دانشگاه استند فورد طراحی شده است

 

 

 

 

Beats‌


این شرکت توسط رپر آمریکایی Dr. Dre‌ در سال 2003 ساخته شده و در سال 2014 توسط شرکت اپل خریداری شده است . لوگوی این شرکت یک b است که در وسط دایره قرار دارد که شکل هدفون را روی سر به خود گرفته .

 

 

 

Continental


این برند آلمانی یک شرکت تولید لاستیک است و نماد آن یک اسب است، اما با کمی دقت میتوان متوجه حرف  o در وسط حرف C دید که شبیه لاستیک و تایر ماشین است .[...]

ادامه مطلب 0
 28

برند های معروف با لوگوهای ارزان

برند های معروف با لوگوهای ارزان , طراحی لوگو

طراحی لوگو کوکا کولا

کوکا کولا

هزینه کل : 0 دلار

این لوگو یکی از شناخته شده ترین لوگو ها در سطح جهان بوده این لوگوتقریبا 130 سال دست نخورده مانده و یک لوگوی کلاسیک میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو مایکروسافت

 

مایکروسافت

هزینه کل : 0 دلار

این لوگو در سال 2012 به روز شد ودر ازای این به روز شدن هیچ هزینه اضافی پرداخت نکرد . این لوگو هنوز همان پنجره 4 رنگ میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو گوگل 

 گوگل

هزینه کل : 0 دلار

این لوگو طی این سال ها تغییرات جزئی داشته است اما مفهوم اصلی استفاده از جی . آی . ام . پی تغییری نکرده . این لوگو در سال 1998

به دست سرگئی برین ، یکی از موسسان گوگل طراحی شد .

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو توییتر 

توییتر

هزینه کل : 15 دلار

این لوگو از سایت I stock photo به مبلغ 15 دلار خریداری شد .

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو نایک

 

نایک

هزینه کل : 35 دلار

در سال 1971 یکی از بنیانگذاران نایک این لوگو را از کارولین دیویدسون به مبلغ 35 دلار خرید و شاید این مبلغ تعجب آور باشد .

 

 

 

 

 [...]

ادامه مطلب 0
 2771

گرانترین طراحی لوگوها

طراحی لوگو

طراحی لوگو شهر بلفاست

شهر بلفاست

هزینه کل:280.000 دلار

شهرستان بلفاست در سال 2008 تصمیمی به تغییر لوگوی خود گرفت و لوگوی خود رابه دست شرکت Wilson creative طراحی کرد و در ازای این طراحی 280.000 دلار پرداخت کرد . این طراحی جدید B بوده که به شکل قلب است که اسم شهرستان درآن نوشته شده است .

به منظور انتقال پیام ، نمادی از قلب که به معنای عشق است ، در B وجود دارد که سابقه ی خشونتبار این شهر را به کل منتفی میکند و پیام آور عشق است .

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو شهر ملبورن

 

شهر ملبورن

هزینه کل : 625.000 دلار

طراحی شده توسط landor associates در سال 2009 . طراحی این لوگو به دلیل همایت از استراتژی هویت سازمانی جدید ملبورن بود .

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو المپیک 2012 لندن

 

المپیک 2012 لندن

هزینه کل : 625.000 دلار

لوگوی این المپیک توسط شرکت wolff olins  طراحی شد . هرچند انتقاداتی مبنی بر درهم برهم این لوگو گفته شد ، اما باقیمت 625 هزار دلارخریداری شد و بین لوگو های گران به حساب می آید .

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو پپسی

 

پپسی

هزینه کل : 1.000.000 دلار

در سال 2008 پپسی لوگوی خود را تغییر داد و خیلی ها این تغییر را یک شکست بزرگ تلقی کردند و لوگوی پپسی را پایین تر از لوگوی مجانی کوکا کولا دانستند با این حال هزینه ی این طراحی برابر با 1 میلیون دلار است .

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو بی . بی . سی

 

بی . بی . سی

هزینه کل : 1.800.000 دلار

لوگوی BBC در سال 1997 باز طراحی شد وبا  پرداخت مبلغ شگفت آور 1.800.000 دلار در آن سال همه را متعجب کرد . این لوگو تاریخ طولانی ترین زمان ماندن در صفحه را شکاند .

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو ای . ان . زد

 

ای . ان . زد

هزینه کل :15.000.000 دلار

این لوگو در سال 2009 باز طراحی شد و مبلغ 15 میلیون دلار پرداخت شد . البته دلیل پرداخت این مبلغ را ، بودن یک بانک بین المللی دانستند .

این مبلغ شامل طیف استراتژی بازاریابی جدید نیز میباشد .

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو پستن نروژ

 

پستن نروژ

هزینه کل :55.000.000 دلار

این شرکت ارائه دهنده ی خدمات پستی در نروژاست . در سال 2008 کمپین گسترده ای برای تغییر لوگو ایجاد شد که هزینه ی آن 300 میلیون کرون نروژی معادل 55 میلیون دلار شد .

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو اکسنچر

 

اکسنچر

هزینه کل :100.000.000دلار

در سال 2000 این شرکت با تغییر نام و لوگو ی خود مواجه شد و یکی از بزرگ ترین شکست ها را در این زمینه رقم زد ولی قیمت فوق العاده زیادی دارد که برابر با 100 میلیون دلار است .

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو بریتتیش پترولیم

 

 

بریتتیش پترولیم

هزینه کل :211.000.000 دلار

این لوگو در سال 2000 با مبلغ 211 میلیون دلار لوگوی خود را تغییر داد و یک برند سازی جدید کرد .

 

 

 

 

 

طراحی لوگو سیمانتک


 

سیمانتک

هزینه کل :1.128.000.000 دلار

در طراحی مجدد این شرکت هزینه ای 1.128.000.000 پرداخت شد که شامل یک پک کامل بود.

 

 [...]

ادامه مطلب 0
 909

اسرار نهفته در لوگو قسمت دوم

اسرار نهفته در لوگو قسمت دوم , طراحی لوگو

Le de tour france

Le de tour france

اگر به طراحی لوگو ها دقت کنید متوجه یک دوچرخه سوار می شوید که با حرف R  درست شده است . چرخ دوچرخه به نمایندگی از پیراهن داده شده در مسابقات، زرد است .

 

 

 

 

 

طراحی لوگو Eight

 

Eight

این طراحی لوگو از لحاظ ارتباط دقیق لوگو با نام دومی ندارد به همین دلیل بسیار راحت میتوان متوجه ساختار لوگو شد .

از آنجا که eight به معنای هشت میباشد و لوگو از عدد هشت انگلیسی ساخته شده همه متوجه آن میشوند ، آیا شما هم متوجه شدید؟؟

 

 

طراحی لوگو LG

 

LG

نه ، این طراحی لوگو از روی پک من ساخته نشده است . هرکس متوجه این صورت میشود اما همه متوجه پیام نمیشود . موقعیت کلمات L و G در داخل دایره مهم است . LG دایره ی خود را نماد جهان میداند و آن صورت در این دایره نیز نشان جهانیان ، آینده ، جوانان ، انسانیت و فناوری است و رنگ قرمز به عقیده ی  LG مشتری را جذب میکند و نشان دهنده ی دوستی است .

 

 

 

طراحی لوگو Killed

 

Killed

کلمه Killed به معنای کشته شده میباشد و اگر به طراحی این لوگو دقت کنید ، حرف i به صورت یک فرد مرده ، افقی قرارداده شده است که بسیارهوشمندانه است .

 

 

 

طراحی لوگو Quik silver

 

Quik silver

طراحی لوگو quik silver نمایانگر یک کوه و موجی روی آن است که به معنای ورزش کردن در شرایط سخت است و این شرکت ادعا دارد میتواند نیاز های مشتریانش را در این ضمینه فراهم کند . حال دقیقتر نگاه کنید . درست است ، این لوگو شبیه سرقو نیز است .

در طراحی لوگوی roxy از تلفیق دو لوگوی quik silver استفاده شده است .

 

 

 

طراحی لوگو Coca cola

 

Coca cola

از نزدیک به حرف o در کلمه cola دقت کنید . متوجه چه چیزی میشوید؟ نگران نباشید ، زیرا بیشتر مردم متوجه نمیشوند . در واقع مانند پرچم کشور دانمارک است که به شادترین کشور دنیا مهروف است اما این تشابه از عمد نبوده است اما Coca cola این قضیه را کشف کرد و شروع به راهندازی شیرین کاری رسانه ای در فرودگاه دانمارک کرد .

طراحی لوگو کوکا کولا

 

 

 

 

 

طراحی لوگو Federal express

 

Federal express

طراحی لوگوی این کمپانی بسیار خلافانه است . در نگاه اول همه ما شاحد دو رنگ مختلف هستیم ، اما اگر کمی دقت کنیم متوجه یک فلش بین حروف E و x میشویم که نشانه فکر ونگرش کمپانی به آینده است.

 

 

 

 

 

 

 طراحی لوگو Adidas

 

Adidas

به نظر طراحی این لوگو شبیه کوه است و دقیقا قرار است چنین چیزی باشد . سه خط کج که سازنده ی این کوه هستند ، نشانه سختی های سر راه است برای برطرف کردن نیازهای مردم .

 

 

 

 

طراحی لوگو NBC

 

NBC

طراحی لوگوی این شرکت یک طاووس است با پرهای رنگی . دلیل رنگارنگ بودن این است که rca تولید کننده ی اولین تلوزیون های رنگی بوده و خود rca صاحب nbc است به همین علت جهت انطباق این شرکت با فناوری های ایجاد شده لوگوی خود را رنگارنگ درست کرده است .

 

 

 

 

 طراحی لوگو Spartan

 

Spartan

این طراحی لوگو یک نبوغ خالص است . در نگاه اول یک گلف باز بعد از پرتاب توپ دیده میشود ولی با کمی دقت میتوان متوجه یک صورت شد که کلاه اسپارتان برسر دارد .

 

طراحی لوگو Spartan

   

                                                                  

انجمن کودکان گمشده تگزاس

 

یک نبوغ خالص دیگر در این لوگو به چشم میخورد . اسب سفید با عکس پس زمینه مشکی و رد پای کودکی که قبلا روی اسب بوده، نمایانگر کودک گمشده است .

 

                                         

 

APPLE

"راب یانوف" طراح معروف لوگوی اپل، درباره رسیدن به طرح این لوگو و رسیدن به همچین ایده ای گفت: یک هفته مشغول کشیدن طرح سیب از روی ظرف سیب بودم . یکی را گاز زدم و متوجه شدم "Bite" (گاز زدن) همانند اصطلاح "Byte" در کامپیوتر است پس لز طرح سیب گاز خورده استفاده کردم .[...]

ادامه مطلب 0
 2410

اسرار نهفته در لوگو قسمت اول

اسرار نهفته در لوگو قسمت اول , طراحی لوگو

 

طرح لوگو Vaio

Vaio

درابتدا که به لوگوی Vaio نگاه میکنیم دقت به زیبایی آن داریم اما اگر کمی دقت کنیم متوجه دوحرف اول آن میشویم که نشان دهنده نمادی از آنالوگ است و دو حرف پایانی آن نماد binary یاهمان 1و0 ، زبان کامپیوتر است که دیجیتال است.

 

 

 

 

 

طرح لوگو Baskin robbins
طرح لوگو Baskin robbins

Baskin robbins

در لوگوی این شرکت اگربه رنگ صورتی دقت کنیم متوجه چه چیزی میشویم ؟ به نظر آشناست .

 رنگ صورتی نمایان گر عدد 31 بوده و نمایانگر تعدادی از طعم های این شرکت است .

 

 

 

 

 

طرح لوگو Mitsubishi
طرح لوگو Mitsubishi

 

Mitsubishi

لوگوی این شرکت ریشه عمیقی در تاریخ دارد ، این لوگو از ترکیب تاج سه برگ ازقبیله توسا و تاج سه الماس از خانواده ی iwasaki گرفته شده . سه الماس نشان اعتماد ، صداقت و موفقیت است . mitsu به معنای سه بوده و bishi به معنای شاه بلوط آب میباشد و در ژاپن استفاده میشود که از شرکت Penske اجتماعی گرفته شده است .

 

 

 

 

 

 

طرح لوگو Northwest airlines
طرح لوگو Northwest airlines

 

Northwest airlines

اگر دقت کرده باشید Northwest به معنای شمال غرب میباشد ، حال به لوگو نگاه کنید که آن فضای خالی موجب دیده شدن حروف n و m میشود ، همینطور باعث پدید آمدن آن مثلث در شمال غربی دایره میشود مانند قطب نما .

 

 

طرح لوگو elefont
طرح لوگو elefont

elefont

باتوجه به تصویر ، لوگو از حرف e ساخته شده که این حرف نیز از خرتوم فیل ساخته شده است .

 

 

 

 

 

 

 

طرح لوگو Amazon.com
طرح لوگو Amazon.com

Amazon.com

در نگاه اول به این لوگو یک فلش به شکل لبخند دیده میشود که این نشان دهنده لبخند رضایت مشتری است وخود این فلش هم که ازحرفa  (اولین حرف ازالفبای اینگلیسی) تاz  (آخرین حرف ازالفبای اینگلیسی) کشیده شده است ، نشان دهنده ی کامل بودن این شرکت است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح لوگو Tostitos
طرح لوگو Tostitos

 

Tostitos

 

دو t در وسط این جمله به شکل دو دوست آمده که با دستان خود اشاره میکنند برای به اشتراک گذاشتن چیپس سالسا و ترتیلا .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح لوگو Hope for African children initiative
طرح لوگو Hope for African children initiative

 

Hope for African children initiative

 

در نگاه اول ، لوگوی این شرکت مانند قاره آفریقا به نظر میرسد . اما اگر دقت کنیم چهره یک فرد بالغ را در سمت راست عکس و چهره یک کودک را میتوان در سمت چپ دید که رو به هم ایستاده اند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طرح لوگو Good will
طرح لوگو Good will

Good will

 

به لوگو دقت کنید حرف g که در لوگو به صورت یک چهره خندان آمده معنی اسم شرکتش یعنی حسن نیت را تائید میکند .

 

 

 

 

 

 

طرح لوگو Toyota
طرح لوگو Toyota

Toyota

در لوگوی تویوتا سه بیضی وجود دارد که نشان دهنده سه قلب است ؛ 1- قلب مشتری 2- قلب محصول 3- قلب پیشرفت در زمینه فناوری .آنچه باعث میشود خیلی ها متوجه این سه بیضی نشوند طراحی بسیار ساده توسط یک نابغه است . در تصویر مشاهده میکنید حروف با اشکال تطابق دارند .

 

                                                    

 

 Business-secret

به زیبایی میتوان معنی اسم را در لوگو پیدا کرد . یک قفل در وصت حرف b که نشان دهنده secret یا همان امنیت است و b که مخفف business است .

 

                         

 lion bird

در این لوگو شیر نشان دهنده ی این است که سردمدار و پیشرو در زمینه کسب و کار می باشد و پرنده نشان می دهد در اوج به عنوان یک پرنده می باشد و ترکیب این دو شکل معنی اسمش است یعنی:پرنده شیر[...]

ادامه مطلب 0
 2614

سایز لوگو

سایز لوگو , طراحی لوگو

به یاد داشته باشید که یک لوگو باید در سایزهای مختلف تولید شود- برای سربرگ کمپانی، مخصوص وب سایت و مناسب برای آگهی های تبلیغاتی. اگر طرح لوگو خیلی پیچیده باشد درک و تشخیص آن در سایزهای کوچک بسیار سخت خواهد بود. پس ما سعی می کنیم لوگو را در اندازه های مختلف ارائه کنیم، چون این مسئله برای یک مشتری با تجربه اهمیت زیادی دارد.[...]

ادامه مطلب 0
 984

طراحی ساده لوگو

طراحی ساده لوگو , طراحی لوگو

لوگویی که دارای جزییات زیاد و پیچیده است نه تنها به سختی طراحی می شود بلکه به سختی هم به خاطر سپرده شده به یاد آورده می شود. چرا وقت خود را با طراحی یک لوگوی پیچیده و پر از جزییات تلف کنیم در حالی که همه ما می دانیم که یک لوگوی ساده جذابیت ویژه ای دارد؟ وقتی سعی می کنید یک طراحی کاملا ساده انجام دهید، متوجه می شوید که این کار به مراتب سخت تر است. طرح های ساده از نشانه های یک طراح خوب هستند و این حقیقت را نشان می دهند که ذهن طراح بر اساس ایده های موجود در مورد یک شغل و یا کار تجاری، قادر به ساده سازی ایده های پیچیده است.[...]

ادامه مطلب 1
 1034

لوگو باید تاثیر فوری داشته باشد

لوگو باید تاثیر فوری روی بیننده بگذارد , طراحی لوگو , لوگو باید تاثیر فوری داشته باشد

یکی از علایم لوگوی خوب این است که به محض اینکه مخاطب لوگو را دید ، بلافاصله تحت تاثیر قرار بگیرد. طرح لوگو باید به گونه ای باشد که در چند ثانیه تاثیر خود را روی بیننده اعمال کند. باز هم اگر طرح لوگو پیچیده باشد طوری که افراد برای فهم معنی آن مجبور به جستجو و کاوش باشند، احتمالا تاثیر مطلوبی نخواهد داشت. مخصوصا امروزه که در دنیایی زندگی می کنیم که سرعت حرف اول را می زند، بیننده باید برای فهم و جمع بندی موضوع زمان کمی را صرف کند.[...]

ادامه مطلب 0
 1054

نقش رنگ در طراحی لوگو

نقش رنگ در طراحی لوگو , طراحی لوگو

معمولا هر کمپانی قبلا یک هویت صنفی و یک رنگ صنفی داشته است. این آیتم در هنگام انتخاب رنگ برای لوگو کمک زیادی به طراحی لوگو می کند. وقتی رنگ بندی خاصی برای طراحی لوگو نداشته باشیم، باید لوگو را در رنگ های مختلف به مشتری ارائه دهیم. حتما شما دوست ندارید از رنگ هایی با شدت بالا که باعث پیچیده و زننده شدن طرح لوگو در هنگام چاپ روی یک صفحه و یا آگهی تبلیغاتی می شود استفاده کنید.

 

[...]

ادامه مطلب 1
 1129

طرح لوگو باید سبک باشد

طراحی لوگو , طرح لوگو باید سبک باشد

طرح و مفهوم لوگو باید تا حد امکان سبک باشد

این که لوگویی که طراحی می شود دارای مفهوم باشد خیلی خوب است. در عین حال قرار دادن چند ایده در یک طرح لوگوی ساده کار آسانی نیست. این چیزی است که باید در صحبت های اولیه با مشتری به آن پرداخته شود. اگر به لوگوهای فوق العاده و برجسته ای که روی اینترنت قرار داده شده اند توجه کنید، خواهید دید که همه لوگوهای کاربر پسند از طراحی های ساده ای برخوردارند که یک ایده ساده در پشت آن نهفته است. هر چه ایده های اعمال شده در طراحی لوگو بیشتر باشد لوگو به همان نسبت پیچیده، آشفته و گیج کننده خواهد شد.[...]

ادامه مطلب 1
 1206

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای ، طراحی لوگو ، آرم یا نشانه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید .

دانلود لوگو لوگوهای پر کاربرد

آدرس :

آدرس :
تهران میدان حسن آباد کوچه حافظ پلاک 2
تلفن تماس :
66486235  -  66486177 - 021
فکس : 89776276
تلگرام : 09198004650
ایمیل : kgpr.ir[at]gmail.com
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر