طراحی لوگو | طراحی آرم | بازسازی لوگو | لوگو تایپ | طراحی لوگو ترکیبی | طراحی لوگو تصویری RSS

تهران، میدان حسن آباد، کوچه حافظ پلاک 2  تلفن : 66486177  -  66486235

شنبه - ۳ تیر - ۱۳۹۶
Jun 24 2017


طراحی لوگو|طراحی لوگو تایپ|طراحی لوگو تصویری|طراحی لوگو ترکیبی

طراحی لوگو Logo design

هر سازمان و یا شرکتی دارای یک شخصیت خاص می­باشد که این شخصیت وابستگی ویژه­ ای به تطابق اجتماعی انسانها دارد ، لوگو یک محصول و یا شرکت در واقع نمادی از شخصیت و نشانی از تولید و محصول آن شرکت می­باشد .با طراحی لوگو زیبا و باکلاس وجهه خود را بالاتر ببرید .لوگو های زیبا موثر در وجهه شما هستند .

 

تاریخچه لوگو


میتوان گفت تاریخچه طراحی لوگو به بسیار قبل برمیگردد ، به هزاران سال قبل از میلاد حضرت مسیح که مهر استوانه ای ابداع شد و حدود 600 سال قبل از میلاد که سکه ابداع شد . در هر مهر و سکه طرحی وجود داشت متناسب با فرهنگ هر ملت ، این علم علم تایپوگرافی بود که به مرور زمان در مکان های مختلفی استفاده شد .

با توسعه تایپوگرافی انقلاب بزرگی در زمینه تبلیغات صورت گرفت ، کادر هایی که در کتاب ها به وجود آمد و طرح های زیبا روی جلد ، نوشتن نام به صورت های مختلف و... نشان دهنده پیشرفت علم گرافیک بود . با گذر زمان این علم گسترده شد و لوگو در تبلیغات جای مهمی پیدا کرد و همه به این نتسجه رسیدند که نیازمند یک لوگو هستند تا نشانه ای از کار و نام آنها باشد ، اوایل در  طراحی لوگو ها از نام بهره بیشتری برده میشد و لوگو شلوغ بود تا این که با طراحی لوگو مدرنیسم همه پی بردند که هرچه لوگو ساده تر باشد درک بهتری از آن میتوان داشت , تاثیر بیشتری بر روی مخاطب دارد، به گونه ای که مخاطب بدون هیچ گونه توضیحات متوجه لوگو شود .

 

تفاوت لوگو و آرم

 

اکثر مردم فکر میکنند که لوگو و آرم  یکی هستند و فقط تفاوت در اسم دارند ولی این گونه نیست . آرم ، همانگونه که از اسمش مشخص است ، یعنی یک نماد و پیداست که در نماد خبری از نوسته نیست ولی در لوگو هیچ محدودیتی برای طراح وجود ندارد و دست طراح بسیار باز تر است نسبت به آرم .

 

اهمیت رنگ ها در طراحی لوگو

 

  رنگ ها معرف های مهمی درباره یک کمپانی و یک شرکت هستند، که لوگو اصلی ترین قسمت در معرفی است، پس رنگ لوگو باید با دقت بالایی انتخاب شود زیرا پایه رنگبندی تمام جزئیات آن شرکت است . در قسمت پایین توضیحات برخی از رنگ ها آمده است که با آ« میتوانید با اطلاعات بیشتر لوگوی خود را طراحی کنید .

قرمز: بسیار شاد، پر انژی، پر قدرت

نارنجی: بسیار صمیمی و دوستانه، خلاق، همیشه تازه

زرد: مبتکرانه، آفتاب، خوشبینانه

سبز: طبیعی و ارگانیک، رشد و نموند، بانظم و ترتیب

آبی: آرام و با آرامش، حرفه ای و قوی، قابل اعتماد  

بنفش: پر هیجان، دانش و دانایی، روحانیت

سیاه: قدرت فوق العاده، شیک و باکلاس، اطمینان بخش

سفید: ساده و بی ریا، خالص، پر آرامش

صورتی: شاد و مفرح، رویایی، شیرین

قهوه‌ای: ثبات و پابرجایی، مردانه، قدیمی و تاریخی

برای استفاده رنگ ها در لوگو باید دقتی بالا وجود داشته باشد تا لوگو مرتبط شود با کار کمپانی .

 
مائده دیزاین در طراحی های خود از رنگ های متناسب با همان کار استفاده میکند، چه در طراحی لوگو، چه کارت ویزیت، چه طراحی گرافیک و ...

 

کار ما

 مائده دیزاین طراحی لوگوها را غالباً به صورت کلمه­ ای ، علامت ابزاری و یا ترکیبی از آن دو طراحی میکند که به طور مثال تصویر 1 ،جلوه ­ی لوگو کلمه­ ای ، تصویر 2 ، بیان لوگو ابزاری و توصیفی می­باشد که ابزار بصورت یک تصویر بصری بوده ، تصویر 3 ، از سبک ترکیب کلمه و ابزار می باشد . مائده دیزاین لوگو را به شکل­ هایی طراحی می­کند که برخی از آن ها به عبارت زیر است .

 

 

برای امور چاپ و تبلیغات روی این لینک کلیک کنید .

 

1.       طراحی لوگو منحصر به نام ( Exclusive Logo Names )

2.       طراحی لوگو نام – نشان

3.       طراحی لوگو با حروف نخستین سازمان یا شرکت

4.        طراحی لوگو اسم و تصویر

5.        طراحی لوگو پیوندی

6.        طراحی لوگو نشانه ای

7.         طراحی لوگو انتزاعی

طراحی لوگو

طراحی لوگو کلمه ای

طراحی لوگو

طراحی لوگو ابزاری و توصیفی

طراحی لوگو

طراحی لوگو ترکیب کلمه و ابزار

لوگو چیست؟

یک لوگو بخشی از کسب و کار، محصول یا هویت بصری خدمات شما می باشد.

لوگو به عنوان آرم ، برند ، علامت تجاری و هویت سازمان شما شناخته می شود.

طراحی لوگو نقش به سزایی در رابطه با هویت بصری کسب و کار شما دارد.

در بسیاری از موارد تصویر یک لوگو اولین چیزی است که با شنیدن یک نام به ذهنتان می رسد

به عنوان مثال : کوکا کولا ، نایک ، اپل و ...

برخی از مزایای طراحی لوگو:

ارائه بیان بصری. دادن یا اضافه کردن شخصیت.
منحصر به فرد بودن. معرف هویت بصری . هماهنگی با بازار هدف خاص و یا مخاطبان .

طراحی لوگو

طراحی لوگو کلمه ای

لوگو باید تاثیر فوری داشته باشد

یکی از علایم لوگوی خوب این است که به محض اینکه مخاطب لوگو را دید ، بلافاصله تحت تاثیر قرار بگیرد. طرح لوگو باید به گونه ای باشد که در چند ثانیه تاثیر خود را روی بیننده اعمال کند. باز هم اگر طرح لوگو پیچیده باشد طوری که افراد برای فهم معنی آن مجبور به جستجو و کاوش باشند، احتمالا تاثیر مطلوبی نخواهد داشت. مخصوصا امروزه که در دنیایی زندگی می کنیم که سرعت حرف اول را می زند، بیننده باید برای فهم و جمع بندی موضوع زمان کمی را صرف کند.

طراحی لوگو

تاثیر فوری لوگو

سایز لوگو

به یاد داشته باشید که یک لوگو باید در سایزهای مختلف تولید شود- برای سربرگ کمپانی، مخصوص وب سایت و مناسب برای آگهی های تبلیغاتی. اگر طراحی لوگو خیلی پیچیده باشد درک و تشخیص آن در سایزهای کوچک بسیار سخت خواهد بود. پس ما سعی می کنیم لوگو را در اندازه های مختلف ارائه کنیم، چون این مسئله برای یک مشتری با تجربه اهمیت زیادی دارد.

سایز لوگو

سایز لوگو

طرح لوگو باید سبک باشد

این که لوگویی که طراحی می شود دارای مفهوم باشد خیلی خوب است. در عین حال قرار دادن چند ایده در یک طراحی لوگوی ساده کار آسانی نیست. این چیزی است که باید در صحبت های اولیه با مشتری به آن پرداخته شود. اگر به لوگوهای فوق العاده و برجسته ای که روی اینترنت قرار داده شده اند توجه کنید، خواهید دید که همه لوگوهای کاربر پسند از طراحی های ساده ای برخوردارند که یک ایده ساده در پشت آن نهفته است. هر چه ایده های اعمال شده در طراحی لوگو بیشتر باشد لوگو به همان نسبت پیچیده، آشفته و گیج کننده خواهد شد، طراحی لوگو برای تمام سلایق.

طراحی لوگو

طرح لوگو باید سبک باشد

طراحی لوگو, طراحی لوگو تصویری,طراحی نشان, طراحی لوگو ترکیبی, طراحی لوگو تایپ

طراحی لوگو

طراحی لوگو

Logo Design

هر سازمان و یا شرکتی دارای یک شخصیت خاص می­باشد که این شخصیت وابستگی ویژه­ ای به تطابق اجتماعی انسانها دارد . لوگو یک محصول و یا شرکت در واقع نمادی از شخصیت و نشانی از تولید و محصول آن شرکت می­باشد ، مائده دیزاین طراحی لوگوها را غالباً به صورت کلمه­ ای ، علامت ابزاری و یا ترکیبی از آن دو به کار می­گیرد که به طور مثال تصویر 1 جلوه ­ی لوگو کلمه­ ای و تصویر 2 بیان لوگو ابزاری و توصیفی می­باشد که ابزار بصورت یک تصویر بصری بوده و تصویر 3 از سبک ترکیب کلمه و ابزار می باشد .
طراحی لوگو منحصر به نام

طراحی لوگو منحصر به نام

Exclusive Logo Names

در طراحی این لوگو مسلماً آنچه به چشم می­خورد طرحی از اسم سازمان و یا شرکت می­باشد که در مائده دیزاین به آن طراحی لوگو اسمی گفته می­شود .

طراحی لوگو نام – نشان

طراحی لوگو نام – نشان

مائده دیزاین این لوگو را ساختاری از نام سازمان و یا شرکت در درون یک نماد بصری قرار می­دهد .

طراحی لوگو با حروف نخستین شرکت

طراحی لوگو با حروف نخستین شرکت

طراحی این لوگو مورد علاقه و بهره ی شرکت ها و سازمان هایی است که قصد دارند مائده دیزاین حرف اول کلمات شرکت و سازمانشان را در طراحی لوگو بگنجاند .

طراحی لوگو اسم و تصویر

طراحی لوگو اسم و تصویر

این لوگو را مائده دیزاین به گونه ای طراحی می کند که در آن لوگو اسم و تصویر سازمان و شرکت مجزا از هم قرار می­گیرند اما هر دو بخش لوگو مؤلفه ای ملازم با یکدیگر به حساب می آیند .

طراحی لوگو پیوندی

طراحی لوگو پیوندی

مائده دیزاین با تجارب چندین ساله ی خود لوگوهای منحصر به فردی را طراحی می کند ، از آن جمله ، لوگوهایی است که در آن طرحی از اسم شرکت موجود نیست اما یک نوع اثر دیداری گرافیکی می باشد و مناسبت درستی را با سازمان یا شرکت و بیننده ایجاد می­کند . مائده دیزاین این لوگو را به گونه ای طراحی می کند که سازمان و شرکت به سادگی و بسیار ماهرانه شناخته می­شود

طراحی لوگو نشانه ای

طراحی لوگو نشانه ای

مائده دیزاین برای ایجاد رضایت نسبت به کاربردی کردن لوگو نوعی دیگر از لوگو به نام لوگو اشاره­ ای را طراحی کرده است که درطراحی این لوگو به نوع خاص از سازمان و یا شرکت اشاره دارد ، مانند علامت * که در لوگو *

طراحی لوگو انتزاعی

طراحی لوگو انتزاعی

در طراحی این نوع لوگو ، مائده دیزاین برای مورد پسند واقع شدن و جذب بیشتر مخاطبان شرکت ها و سازمان ها طرحی از لوگو که از اشکال گوناگون هندسی تشکیل یافته است را طراحی می نماید ، مطمئناً این طرح از لوگو منفعت بسیاری دارد و مورد گزینش و کشش مخاطبان خاص خود می­باشد . در این کار گرافیکی از لوگو ، طراحان مائده دیزاین از آزادی بیشتری برخوردار می باشند . البته طرح های دیگری از لوگو وجود دارد که به مهم­ترین آنها اشاره نمودیم­ . امیدواریم مطالب در مورد طراحی لوگو قابل توجه خوانندگان قرار گرفته باشد .

نمونه کارهای طراحی لوگو

loading
در حال بارگذاری ...

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

طراحی لوگو برای تمام سلایق و با در نظر گرفتن تمام اصول حرفه ای ، طراحی لوگو ، آرم یا نشانه خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما بخواهید .

دانلود لوگو لوگوهای پر کاربرد

آدرس :

آدرس :
تهران میدان حسن آباد کوچه حافظ پلاک 2
تلفن تماس :
66486235  -  66486177 - 021
فکس : 89776276
تلگرام : 09198004650
ایمیل : kgpr.ir[at]gmail.com
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر